Biuro księgowe Łódź Bałuty

Biuro księgowe Łódź Bałuty

Biuro księgowe Dariusz Kluska (DK) oferuje swoje usługi klientom z całej Łodzi i okolic, w głównie klientów indywidualnych oraz firmy z dzielnicy Bałuty.

Obsługa księgowa klientów z Bałut

Nasze biuro rachunkowe posiada ogromne doświadczenie w pracy z indywidualnym klientem. Oferujemy najwyższej jakości usługi księgowe za przystępną i atrakcyjną cenę. Prowadzimy naszą działalność w Łodzi od wielu lat, wykonując usługi rachunkowo-podatkowe zarówno dla małych, jak i dużych firm. Przez ten czas, zdobyliśmy kompleksowe doświadczenie w rachunkowości, którym chętnie dzielimy się z firmami i innymi podmiotami z Łodzi. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, świadcząc usługi o najwyższym standardzie.

Wiedza, którą zdobywamy przez lata, jest na bieżąco udoskonalana o wszelkie zmiany w prawie rachunkowym i nie tylko. Pozwala nam to w rzetelny i solidny sposób obsługiwać klientów z Bałut oraz całej Łodzi. W naszym biurze księgowym lubimy wyzwania i ciężką pracę. Z zapałem prowadzimy pełną księgowość firm, jak i również rozliczamy na podstawie księgi przychodów i rozchodów (KPiR) niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności.

Biuro księgowe DK Łódź Bałuty

 

Nasze biuro rachunkowe Łódź Bałuty skutecznie optymalizuje ryzyko gospodarcze, prowadząc i kontrolując zdarzenia gospodarcze zachodzące w przedsiębiorstwie, nie tylko z punktu widzenia zasobów majątkowych, ale także ze źródeł ich finansowania. Uważamy, że każdy nasz klient jest inny, dlatego zawsze staramy się wykonywać nasze usługi profesjonalnie, z zachowaniem wszelkich dbałości o nawet najmniejsze szczegóły.

Oferta biura księgowe DK Łódź Bałuty

W ofercie naszego biura rachunkowego znajdują się między innymi:

  • optymalizacja kosztów
  • doradztwo prawne
  • prowadzenie księgowości uproszczonej
  • prowadzenie pełnej księgowości
  • obsługa kadrowo-płacowa
  • sporządzenie zestawień i prowadzenie KPiR oraz deklaracji podatkowych

Korzystając z usług naszego biura księgowego, mają Państwo pewność, że księgowość będzie prowadzona w sposób należyty i profesjonalny. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług księgowych. Co więcej, za sprawą uporządkowania finansów lub dzięki skorzystaniu z naszej kompleksowej usługi optymalizacji kosztów, każda firma w całej Łodzi i na Bałutach, niezależnie od wielkości może uzyskać dodatkowe fundusze na rozwój.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą biura rachunkowego DK Łódź Bałuty zapraszamy do kontaktu telefonicznego 730 988 883 lub do naszego biura w Łodzi przy ulicy Proletariackiej 7/9.