O nas

O naszym biurze księgowym

Biuro Rachunkowo-Podatkowe Dariusz Kluska to doświadczony zespół księgowych charakteryzujący się profesjonalnym i sumiennym podejściem do spraw obsługiwanych klientów. Celem całego zespołu jest utrzymanie porządku w finansach obsługiwanych klientów, bo porządek w finansach to więcej pieniędzy!Aktualna i uporządkowana wiedza z zakresu rachunkowości i podatków pozwala zespołowi z powodzeniem realizować postawiony cel. Ponadto poza odpowiednim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem, nasz zespół, posiada uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi profesjonalna obsługa firm, które prowadzą rozliczenia w formie pełnych ksiąg rachunkowych, jak również mniejszych działalności, których rozliczenia oparte są na książce przychodów i rozchodów. Biuro Rachunkowo-Podatkowe Dariusz Kluska oferuje swoim klientom indywidualne podejście, które polega na prowadzeniu rachunkowości odrębnie dla każdego przedsiębiorstwa, w ramach czego ujęte są nie tylko zasoby majątkowe i źródła ich finansowania, ale także pojedyncze zdarzenia gospodarcze dotyczące prowadzonej działalności.

Współpraca z nami to nie tylko oszczędność czasu jak i pewność terminowej realizacji zleceń, ale również optymalizacja ryzyka gospodarczego.

Poznaj zalety naszej księgowości

Profesjonalna pomoc

Nasza wykwalifikowana kadra, do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dzięki czemu możemy zagwarantować profesjonalną pomoc z zakresu rachunkowości, podatków oraz kadr i płac.

Doradzctwo podatkowe

Służymy wsparciem z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego na każdym etapie rozwoju firmy.

Rzetelność i terminowość

Realizujemy powierzone nam obowiązki zgodnie z terminami określonymi przez przepisy prawa podatkowego, wnikliwie analizujemy problemy występujące u klientów  tak aby przedstawić najlepsze możliwe rozwiązanie.

Doświadczony zespół

Księgowi tworzący nasz zespół posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych jak również dużych podmiotów kapitałowych notowanych na GPW. Umiejętności zawodowe poparte są Certyfikatami Ministra Finansów do usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Nasi księgowi

Dariusz Kluska

Główny księgowy

Certyfikowany przez Ministerstwo Finansów księgowy, absolwent Finansów i Rachunkowości UŁ. Posiada trzy stopnie rachunkowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oraz ośmioletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych.